• Чоловік вижив після двох ударів блискавки

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 4 жовтня 2013 року

У місті Сейнт Джо штату Техас (США) 31-річний клоун Кейсі Вагнер вижив після подвійного удару блискавки.Подія сталася в суботу вдень, 26 жовтня, коли штат накрив величезний шторм, повідомляє The Daily Star.

Коли дощ почав лити як з відра, Вагнер і двоє його друзів сховалися під деревом. Родео-клоун стояв за півтора метри від його товаришів, коли вдарила блискавка.

«Я пам'ятаю тільки, як гримнула блискавка. Мене немов пронизала стріла, і я впав на коліна. Потім блискавка знову вдарила мене. Коли я отримав удар, в усі сторони посипалися іскри, як від бенгальських вогнів. Я відчув удар електричним струмом у груди, розряд пройшовся по тілу і вийшов через правий чобіт і ліве зап'ястя», ― розповідає він.

На щастя, поруч з Вагнером опинилась медсестра. Вона то і надавала йому першу невідкладну медичну допомогу, поки не приїхала карета швидкої допомоги і відвезла потерпілого до лікарні.

За словами Вагнера, після удару блискавкою, у нього зупинилося серце і сталася тимчасова втрата відчуття в правій нозі і лівій руці. Медики провели кілька реанімаційних процедур, і через 24 години він повернувся до життя.

«Те, що я залишився в живих, я всім зобов'язаний Богу. Це він залишив мене в живих», ― сказав Вагнер в інтерв'ю місцевому новинному виданню CBSDFW.

За даними National Geographic шанси у людини вижити після удару блискавки становлять всього лише 1 з 3000.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...