• В Україні менше стали пити горілку

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Середа, 6 листопада 2013 року

Випуск горілки з початку року в Україні скоротився на 17,8%, повідомила виконавчий директор асоціації «Укргорілка» Аліна Шолохман. Впали показники реалізації продукції у всіх великих виробників міцного алкоголю, повідомляє «Коммерсантъ-Украина».

Однією з причин падіння виробництва є те, що український завод Nemiroff простоює через конфлікт акціонерів вже протягом кількох років, відзначає видання. За дев'ять місяців ДП УВК Nemiroff виробило продукції на 27% менше. Лідер ринку НАТ (ТМ «Хлібний дар») також показав падіння на 13%, а другий найбільший виробник Global Spirits ТМ «Хортиця» — на 10%.

Комерційний директор мережі «Велика кишеня» Дмитро Каширін пояснює скорочення придбання горілки тим, що в цілому знижується попит на алкоголь. Але в той же час експерт при МОЗ Юрій Юдін стверджує, що тенденції до зниження попиту на алкоголь в Україні не спостерігається.

Причиною того, що горілку стали пити менше, може бути й те, що українці почали більше експериментувати з імпортними напоями, які були недоступні для них раніше, вважає Роман Вашколуп, генеральний директор «Алкогольних традицій». Йдеться, зокрема, про вино та віскі під маркою роздрібних торговельних мереж і недорогих торгівельних марок. Підвищення попиту на вказану продукцію відзначили і в торгових мережах, включаючи «Фуршет» і «Сільпо», пише видання.

Як нещодавно повідомляла «Велика Епоха», у кіосках Києва хочуть заборонити сигарети і алкоголь.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...