• Співак Григорій Лепс потрапив до «чорного списку» США

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 31 жовтня 2013 року

Російський співак Григорій Лепс опинився серед осіб, щодо яких Міністерство фінансів США ввело санкції. Як стверджують американці, він та ще 5 фізичних і 4 юридичних особи пов’язані з євразійським злочинним угрупованням «Братнє коло» («Brothers' Circle»).

В Мінфіні США повідомили, що Григорій Лепс начебто перевозив гроші одного з основних членів «Братнього кола» Владислава Леонтьєва, що торгує наркотиками.

В міністерстві США визначають Brothers' Circle як кримінальне угруповання, керівники якого в основному мешкають в країнах СНД, але працюють також у країнах Європи, Африки, Близького сходу та Латинської Америки.

Санкції США передбачають, що цим особам будуть заморожені будь-які активи, що вони мають під юрисдикцією США, а американцям заборонено мати з ними будь-які фінансові або комерційні відносини.

В той же час, сам Григорій Лепс, якого Мінфін США звинувачує у зв'язках із міжнародною злочинною організацією, назвав ці звинувачення абсурдними, і сказав, що не розуміє, на чому вони засновані.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...