• У немолодої довірливої пари шахрай виманив 96 тис. грн

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 1 листопада 2013 року

У літньої пари з Білої Церкви аферистові вдалося виманити по мобільному телефону 96 тис. грн.Як повідомляють «Вести» з посиланням на представника МВС, постраждали 70-річна жінка та її чоловік.

За словами спікера міліції Київської області Миколи Жуковича, шахрай зателефонував пенсіонерці і представився її сином. Він став розповідати їй про серйозні фінансові проблеми. Жінка зізналася, що вдома і в банку у них є 96 тисяч і запропонувала йому подзвонити «батькові» (її чоловікові).

Чоловік після дзвінка «сина» перерахував на вказаний аферистом рахунок всю суму, що була у них. Шахрая поки не знайшли.

Тим часом, співробітники Харківського райвідділу міліції днями затримали 36-річну жінку, яка за допомогою Інтернету ошукала десятки довірливих інтернет-користувачів. Сума також виявилася чималою: 54 тисячі гривень.

Заповзятлива підприємниця продавала клієнтам через інтернет мобільні телефони. Їхня ціна була набагато нижче, ніж у магазинах, на що і «купилися» кілька десятків жителів Харківського району. Перерахувавши на вказаний банківський рахунок гроші, покупці марно чекали прибуття товару. Зрозумівши, що стали мішенню обману, люди почали звертатися до міліції. В результаті зловмисницю вдалося затримати. За фактом злочину розпочато кримінальну справу, повідомляє прес-служба МВС у Харківській області.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...