• Сонячна система наступного року зіткнеться з небезпекою?

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Неділя, 10 листопада 2013 року

У середині 2014 року Сонячна система може бути знищена кислотною туманністю, хмара якої з'явилася у квітні 2005 року з чорної діри на відстані 28 000 світлових років від центру Галактики. Вона зі швидкістю насувається на планети, поглинаючи все на своєму шляху.

Про це ще тоді заявив британський астрофізик Альберт Шервинський, що тісно пов'язаний з NASA, повідомляють західні ЗМІ. На думку вченого, космічне американське відомство знає цю інформацію, але замовчує, щоб не породжувати паніку серед громадськості.

«Повне знищення нашої Сонячної системи неминуче, ― зазначив кембриджський астрофізик. ― Космічний об'єкт простягається на 16 млн кілометрів і знищує все на своєму шляху: комети, астероїди, планети і всі зірки».

Нагадаємо, нещодавно астрономи Південної Америки встановили, що Туманність Бумеранга із залишковим випромінюванням, яка з'явилася 10 років тому в сузір'ї Центавра, має найнижчу температуру серед усіх надхолодних космічних об'єктів. На думку фахівців, це вказує на Великий вибух, який стався в неосяжному космічному просторі мільярди років тому.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...