• Нелегальна мігрантка з немовлям переховувалась від поліцейських у підвалі

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 8 листопада 2013 року

Мігрантку з Узбекистану Шаїру Улашеву, яка 7 листопада втекла з новонародженим сином з пологового будинку Владивостока, співробітники УФМС знайшли в підвалі одного з будинків разом з двома її дітьми старшого віку, повідомляє PrimaMedia.

Жінку доставили до відділку ФМС. Зараз відомство готує документи до суду, щоб видворити мігрантку з Росії: термін її реєстрації її у місті Владивосток скінчився ще в 2011 році. Однак процес видворення може затягнутися, оскільки діти у віці до одного місяця, згідно з правилами авіаперевезень, на борт літака не допускаються.

Шаїра Улашева прийшла в пологовий будинок № 1 6 листопада, але через відсутність документів її відмовилися там прийняти. Вона вийшла на вулицю, лягла на землю і стала кричати. Перелякані перехожі викликали швидку допомогу і міліцію і породіллю занесли в приймальний покій. Там вона незабаром народила хлопчика.

Пацієнтку, що опинилася в центрі скандалу, збиралися виписати не раніше 9 листопада, але жінка, боячись депортації, втекла разом із новонародженим сином.

Головлікар медичного закладу Віталій Мельников заявив журналістам, що собівартість прийому пологів становить 25 000 рублів (близько 6300 гривень). І оскільки у матері відсутні гроші, необхідна сума поки що буде погашена за рахунок бюджету. Остаточно ж вирішити грошове питання вони мають намір з представниками узбецької діаспори.

У свою чергу Слідчий комітет РФ сьогодні відмовив у порушенні кримінальної справи проти пологового відділення за фактом ненадання допомоги породіллі.

Як розповіла Улашева журналістам, їй 28 років і у неї ще є четверо дітей. Старшому з них сім років. Чоловік багатодітної мами працює двірником, а вона разом з дітьми жебракує. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...