• Встановити Windows пропонують в обмін на їжу

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Неділя, 10 листопада 2013 року

Про те, як живуть, чого шукають і чого хочуть у житті жителі України, можна судити і за такими непрямими ознаками, як безкоштовні оголошення на сайтах та газетах.

Так, на сайті оголошень Slando можна знайти масу кумедних пропозицій на зразок: «Накривши майстру стіл, отримаєте на свій комп'ютер ОС Windows або розроблений сайт».

Такі послуги з установки операційної системи в обмін на їжу пропонує Богдан з Києва. У своєму оголошенні він пише: «Люблю м'ясо, підійде і вегетаріанська їжа, але в подвійній кількості. Мінімум шашлик з гарніром або стейк, борщ, десерт, 50 грам [спиртного] опціонально, зелений чай».

А киянин Андрій готовий за накритий стіл створити сайт. Його розцінки такі: «Мій дизайн ― ковбаса, ваш дизайн ― ікра, дизайн з інету ― борщ».

Киянин Роман виклав на Slando наступне оголошення для «щедрих»: «Якщо у когось є iPhone, то він може обміняти його на кілограм помідор».

А одесит Сергій пропонує прийняти в дар мух. У його оголошенні вказується: «Віддам веселих мух даром. Не шумлять, не паскудять і таке інше».

Ще є така пропозиція (для львів'ян): «Замовивши послуги вантажників, отримаєте банан».

Полезный ресурс.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...