• Чиновники хочуть забрати у олімпійського чемпіона Ломаченка подаровану землю

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 6 листопада 2013 року

Зірка боксу Василь Ломаченко знову вступив у двобій з чиновниками, але вже за землю. У дворазового олімпійського чемпіона хочуть на цей раз відібрати земельну ділянку розміром 6 соток, яку йому подарували чиновники за перемогу на Олімпіаді в Пекіні.

Влада міста Білгород-Дністровського в Одеській області вручили землю чемпіону три роки тому. Ділянку, що нині орендує Міноборони, була виділена Ломаченко під будівництво на березі Дністровського лиману по вулиці Кишинівській. Але мерія так і не переоформила її в комунальну власність, повідомляє «Обозреватель». 

А минулого року до чемпіона дійшли чутки, що місцеві депутати передумали дарувати йому землю. Шість соток, розташовані на місці колишнього військового округу, що раніше належали білгород-дністровському гарнізону, стояли закинутими. Тепер же військові згадали про колишні володіння і захотіли знову повернути їх собі. Міжрайонний прокурор вже навіть опротестував рішення міськради, яке давало право спортсмену отримати у володіння цю ділянку.

В даний час мер міста Білгород-Дністровського створив спеціальну комісію, однак думки міських депутатів розділилися: одні погоджувались з юристами, інші наполягали на відхиленні протесту. Зрештою олімпійцеві запропонували іншу ділянку під забудову.

Тепер Василь Ломаченко збирається судитися далі, тому що подаровані сотки оцінюються в десятки тисяч доларів.

Раніше в засобах масової інформації повідомлялося, що Ломаченко доводилось відстоювати свої права на квартиру, яку йому подарували за перемогу на пекінській Олімпіаді.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...