• Президент Узбекистану побив доньку за її афери

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Субота, 2 листопада 2013 року

Президент Узбекистану Іслам Карімов заарештував 18 чиновників, у тому числі і племінника своєї дружини, і побив свою старшу доньку Гульнару Карімову, повідомляє «Forbes-Казахстан».

Сталося це 20 жовтня, після того, як голова Служби національної безпеки країни Рустам Іноятов видав президенту всю правду про Гульнару.

Він повідомив, що його дочка щорічно шляхом погроз і шантажу вибиває з державного бюджету до $700 млн, а також щомісяця «долю» у підприємців малого та середнього бізнесу. Начальник СНБ показав президенту і відверті знімки Гульнари, опубліковані в електронних соціальних мережах і в зарубіжних ЗМІ. Крім того, Гульнара розказувала журналістам, що молодша сестра Карімова Лола і його мати Тетяна захоплюються шаманізмом і чаклунством, .

Почувши це, Іслам Карімов дуже розлютився. Він став кричати на Іноятова за те, що той мовчав про це стільки років.

У підсумку, президент зібрав термінову нараду, після чого підписав накази про зняття з посад і арешт 18 чиновників, які знали про махінації його дочки і мовчали. Серед них всі начальники управлінь республіканських апаратів МВС і СНБ, що займаються боротьбою проти корупції та фінансових злочинів.

Він також віддав наказ заарештувати всіх наближених осіб Гульнари і зупинив діяльність усіх фірм і компаній, що належать їй. Зокрема, телеканали «ТВ Markaz», «СофтС», «Форум ТВ», «NTT», радіоканали «Замін FM», «Terra FM» і «A'LO FM».

Після наради впливовий батько викликав доньку в свою резиденцію і побив її, вигукуючи, що вона зганьбила всю їхню сім'ю. Охоронцям довелося відтягувати від Гульнари розлюченого Карімова, після чого той пішов до саду, де довго сидів наодинці.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...