• В Британії знайшли в бананах отруйних павуків

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 6 листопада 2013 року

Британська сім'я виявила у зв'язці бананів, купленій ними в супермаркеті Лондона, смертельно отруйних павуків, повідомляє The Mirror

Коли мати сімейства розгорнула фрукти, їй здалося, що вони запліснявіли, але з цієї «цвілі» почали падати на килим і розбігатися крихітні кульки. Вжахнувшись, жінка розпізнала в цих «крупинках землі» бразильських мандрівних павуків, які вважаються найбільш отруйними у світі.

Сім'я була змушена покинути житло і викликати компанію з контролю шкідників. Поки фахівці знищували павуків, сім'ї довелось пожити у готелі.

Тим часом адміністрація супермаркету заявила, що дуже шкодує про цей прикрий випадок, і попросила вибачення у містера і місіс Тейлор.

«На всіх етапах у нас діє суворий контроль за імпортованою продукцією ― від заготівлі до транспортування, тому таке може трапитися вкрай рідко», ― сказали в магазині.

Зазначимо, бразильські мандрівні павуки широко поширені в Південній і Центральній Америці. Вони часто поселяються в бананових заростях. Укус такої комахи викликає проблеми з диханням, задуху і параліч.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...