• Під Києвом хочуть влаштувати відстріл собак

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 7 листопада 2013 року

У селі Острів Рокитнянського району за рішенням місцевої влади на початку листопада планують ліквідувати понад двох сотень бездомних собак під приводом виявленого сказу, повідомляє портал «Простозоо».

Відстріл хочуть влаштувати і по всьому району, незважаючи на заборону, передбачену українським законодавством, і програму стерилізації, яку волонтери проводять в цьому районі вже більше місяця.

Своє обурення майбутніми планами висловили як представники зоозахисних організацій та волонтери, так і правозахисники. Останні підкреслюють, що масове цькування і відстріл бездомних тварин незаконні. Це може кваліфікуватися як жорстоке ставлення до тварин.

«Умертвіння допускається тільки окремих тварин, які хворі на сказ або іншими небезпечними захворюваннями. При цьому має бути ветеринарний висновок, що кішка або собака хвора і небезпечна», ― цитує портал коментар адвоката Ліги правового захисту Надії Фроні.

У свою чергу зоозахисники запевняють, що можуть вирішити проблему бездомних собак і кішок в Київській області за кілька тижнів і навіть днів, якщо їх підтримають місцеві ради.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...