• Податкова обшукала бізнес центр сина Луценка в Києві

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 6 листопада 2013 року

Співробітники податкової міліції сьогодні вранці влаштували обшук в бізнес-центрі «Лотос», який належить синові колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка, повідомила на своїй сторінці в Facebook прес- секретар Луценка Лариса Сарган.

Причиною обшуку стало рішення харківського суду: перевірити діяльність компанії, яка орендує приміщення в бізнес-центрі Києва по вулиці Туполєва, 19.

Обшук провели на всіх поверхах бізнес-центру. Податкова міліція вимагала у керівників фірм видати їм усю документацію. У працівників компанії також були вилучені мобільні телефони, а в приміщенні ― сервери. За словами дружини екс-міністра Ірини Луценко, цей обшук не пов'язаний з бізнесом їхньої сім'ї, повідомляє Gazeta.ua

«Офісний центр «Лотос» належить моєму синові. Цей бізнес передала йому я у зв'язку з тим, що стала народним депутатом. Перевірка не пов'язана з діяльністю мого сина, а пов'язана з бізнесом одного з орендарів, який займається електронними платіжними системами і займає одне з приміщень офісного центру. Оскільки податківці не знають, в якому з них знаходяться сервери цієї компанії, вони окупували всі три поверхи», ― сказала вона виданню.

Зараз бізнес-центр родини Луценка повертається до звичайного режиму роботи. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...