• Apple — найдорожча компанія у світі

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 8 листопада 2013 року

Журнал Forbes оцінив бренд американської корпорації Apple найдорожчою серед усіх торговельних марок світу. Його вартість — більш ніж $100 млрд, повідомляє сайт видання.

Forbes оцінював провідні бренди на основі їх прибутку за останні три роки та актуальності торгових марок у своїй галузі. Дослідження показало, що бренд Apple сьогодні сильний, як ніколи. Він оцінений як найдорожчий бренд світу втретє поспіль, його вартість — $ 104,3 млрд, що на 20% більше, ніж торік і майже вдвічі дорожче, ніж будь-яка інша марка на планеті.

Так, в останньому кварталі компанія продала рекордну кількість смартфонів (iPhone) ― 33,8 млн одиниць, планшетів (IPADS) ― 14,1 млн і ноутбуків (Macs) ― 4,6 млн. Близько 30 мільярдів пісень були продані через музичний сервіс ITunes з моменту його запуску в 2003 році. У той час як продажі плеєрів в цілому на планеті впали у зв'язку з тим, що люди частіше стали використовувати в якості музичних плеєрів свої телефони, плеєри Apple, як і раніше добре продаються. У четвертому фінансовому кварталі їх було продано 3,5 млн, а за рік ― 26,4 млн.

На другому місці після Apple — торгова марка Microsoft з $56,7 мільярда. І на третьому місці ― компанія Coca-Cola, бренд якої оцінено в $54,9 мільярда.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...