• Яка іномарка найпопулярніша серед українців?

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Неділя, 17 листопада 2013 року

Бренд Skoda на авторинку України в жовтні 2013 року відтіснив Hyundai, наростивши частку продажів до 8,5%. При цьому продажі моделі Rapid зросли на 79%, а Octavia ― більш ніж на 50%.

Частка продажу Skoda на ринку виявилась на 3% більшою у порівнянні з вереснем цього року, що дозволило Skodі стати лідером на ринку іномарок і зайняти другу позицію після ZAZ в рейтингу продажів на загальному ринку легкових автомобілів, повідомляє офіційний сайт інформаційно-аналітичної групи AUTO-Consulting

«У поточному році ми вивели на ринок України дві нові моделі Rapid і Octavia, які займають лідируючі позиції в класах третього покоління. Незабаром „Єврокар“ представить українському ринку і оновлений SKODA Yeti. Він буде доступний у двох модифікаціях Yeti і Yeti Outdoor», ― зазначила генеральний директор офіційного постачальника шкоди ТОВ «Єврокар» Марина Яковлєва на сайті компанії.

Всього ж в Україні у жовтні було продано 15,33 тис. легкових автомобілів, що на 14,7 % більше, ніж у вересні, і в той же час на 22,6% менше, ніж у жовтні минулого року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...