• У найближчі години тайфун «Хайян» досягне В'єтнаму

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 11 листопада 2013 року

Смертоносний тайфун «Хайян», жертвами якого днями стали філіппінці, через кілька годин досягне узбережжя В'єтнаму.

Влада країни евакуювала з північних районів вже більше 600 тисяч в'єтнамців. У столиці закрито школи і скасовані авіарейси. Місцеве населення запасається питною водою і продовольством.

В останні дні у В'єтнамі через негоду загинули вже шестеро людей, передає BBC

Тим часом на Філіппінах триває пошук загиблих під уламками зруйнованих будівель. Число смертей в центральній частині архіпелагу, за даними місцевих Збройних сил, сьогодні досягло вже 942 людини, повідомляє Reuters

«Ситуація погана, зруйнована значна кількість будівель. Місто Таклобан практично повністю знищене», ― заявив на прес-конференції Генеральний секретар кабінету міністрів Філіппін Хосе Рене Д. Алмендрас.

Чиновники Таклобана повідомили Організації Об'єднаних Націй про одну могилу масового поховання, де схоронили 300―500 тіл. Більш 600 тисяч філіппінців зараз перебувають у тимчасових притулках і укриттях по всій країні. Багато хто не має доступу до продовольства, води і медикаментів, повідомляє ООН.

Нагадаємо, тайфун «Хайян» обрушився на філіппінський архіпелаг вранці 8 листопада 2013 року. Швидкість вітру на момент наближення до островів була 314 км/год. 10 листопада вітер ослаб до 175 км/год з поривами до 210. Наразі тайфун переміщується на північний схід.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...