• Що дратує офісних працівників в Україні?

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 21 листопада 2013 року
Лише 5% офісних співробітників в Україні нічого не відволікає від роботи. Іншим доводиться терпіти різні відволікання. Найбільше їх дратує постійна балаканина колег. Про це в своєму дослідженні повідомляє кадровий портал hh.ua.

Друге місце серед відволікальних обставин займає доступ в Інтернет, який співробітники можуть використовувати в різних особистих цілях, а не для роботи. У той же час 31% працівників скаржаться на постійні телефонні дзвінки, а 27% — на те, що колеги занадто голосно сміються. П'ятірку дратівливих факторів замикають безперервні прохання начальника — вони не дають зосереджено працювати 26% співробітників.

43% офісних працівників вважають, що усунути всі ці негативні впливи можна, якщо їм виділять окремий кабінет.

Це вбереже нерви від музики в офісі, постійної балаканини і дратівливих мелодій дзвінків. Однак, в той же час, співробітник в окремому кабінеті може витрачати час на листування «не по справі» (29%) або насолоджуватися вільним виходом в Інтернет (40%).

Нагадаємо, в мережі з'явилися зображення майбутнього офісу компанії-гіганта Apple. Чотириповерховий круглий будинок, який оточує зелену зону, зможе вміщати до 14 200 співробітників компанії.
Підписатися:

Коментарі