• ДАІ закликає в неділю зупинитися й включити сигналізацію

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 14 листопада 2013 року

ДАІ пропонує автомобілістам 17 листопада о 12:00 приєднатися до заходу, приуроченому пам'яті жертв ДТП і вшанувати пам'ять загиблих в аваріях.

У цей день пропонується зупинитися, включити світлову і звукову сигналізацію на своїх авто, і на хвилину «задуматися», пише прес-служба ДАІ.

Державтоінспекція також закликає водіїв і пішоходів вшанувати пам'ять загиблих дотриманням правил дорожнього руху.

Тим часом в Україні з 11 по 17 листопада стартував тиждень безпеки дорожнього руху. Він проходить у рамках проекту Генеральної Асамблеї ООН «Дії по забезпеченню безпеки дорожнього руху в світі на 2011—2020 рр.». Протягом цих днів всі зацікавлені учасники дорожнього руху відзвітують про результати спільної діяльності з профілактики безпечних доріг.

«Це не тільки профілактика, але і розвиток відносин між усіма. Адже в ДТП гинуть і калічаться не тільки водії-порушники правил дорожнього руху, а й пасажири, випадкові пішоходи, шляховики, інспектори ДАІ та інші. Тому кожен є потенційною жертвою ДТП», ― наголошується в прес-релізі ДАІ.

На думку Державтоінспекції, скоротити кількість аварій та «вінків уздовж доріг» можна тільки «проявляючи повагу один до одного, якнайбільшу увагу і обережність».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...