• В Україні значно активізувався ринок авто

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 17 листопада 2013 року

Виробництво вітчизняних авто за останній місяць підскочило на 45%, хоча ще і не дотягує до показників минулого року. Головну роль в зростанні виробництва зіграло введення утилізаційного збору на імпортні автомобілі.

У жовтні Запорізький автозавод випустив на 35% більше автомобілів, ніж попереднього місяця, «Єврокар» — на 45% більше, Кременчуцький автомобільний завод — на 60%, а «Богдан» — на 63%, повідомляє «Комерсант». Загалом виробництво легкових автомобілів в країні за місяць зросло на 45%.

Прийняття законів, що захищають вітчизняних автовиробників, дало результати вже у жовтні. У імпортерів почали закінчуватись завезені за старими цінами автомобілі, і в лідерах на ринку продажів опинились ЗАЗ та Skoda.

Незважаючи на пожвавлення випуску вітчизняних автомобілів, до показників виробництва минулого року автозаводи не дотягують — у січні-жовтні вони пережили значний спад через те, що практично зупинився експорт автомобілів до Росії. Втім, прогнози виробництва на 2014 рік є достатньо оптимістичними — заступник міністра промислової політики заявляв, що виробництво наростять ще і дійдуть до випуску 120 тис. автомобілів у 2014 році.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...