• Професійні водії перездаватимуть на права кожні 5 років

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 11 листопада 2013 року

У рамках Угоди про асоціацію з ЄС, в Україні запровадять європейську систему, яка буде зобов'язувати професійних водіїв підтверджувати свою компетенцію кожні 5 років, повідомив директор Департаменту безпеки Мінінфраструктури України Микола Горбаха, передає УНН

Така система перевірки стартує вже наступного року. У зв'язку із нововведеннями для водіїв в країні введуть систему відповідності та розвинуть систему автопромів для практичного водіння.

 «Європа прийняла розпорядження, яке вимагає від водіїв підтверджувати свою професійну компетенцію кожні п'ять років. Ця система має бути впроваджена у нас в країні протягом наступного року», ― зазначив Горбаха сьогодні на форумі, присвяченому національному партнерству з безпеки дорожнього руху.

 У свою чергу в Росії також грядуть нововведення для водіїв. У середині листопада в Держдумі РФ розглянуть законопроект про посилення контролю над здоров'ям водіїв, підготовлений Міністерством охорони здоров'я Росії. Прийняття цього документа зобов'яже російських водіїв возити з собою медичні довідки, повідомляє «Комерсант». 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...