• Оприлюднили найбільш поширені слова в англомовному Інтернеті

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 12 листопада 2013 року

Агентство The Global Language Monitor склало рейтинг слів, які найчастіше зустрічаються на англомовних сторінках Інтернету. Серед лідерів — «404» та «fail».

Окрім номеру «404», яким позначають сторінки, що неможливо знайти в мережі, та слова «fail» — «провал», яке часто використовують в гумористичних зображеннях, найбільш уживаними в американському Інтернеті виявились також hashtag, яким виділяють теги в соціальних мережах, а також @Pontifex — твіттер Папи Римського.

Поширеними виявились також назва реформи у сфери охорони здоров’я ObamaCare, ім’я Едварда Сноудена, Агентство національної безпеки США, а також слова «мем», «дефіцит» і «комета».

У Британії до найбільш поширених слів увійшли також ім’я Кейт Міддлтон, дружини герцога Кембриджського, та HRH Georgie — ім’я принца Джорджа Кембриджського.

В аналітичному агентстві також нагадали, що найбільш уживаними словами у минулому десятилітті були «глобальне потепління», «9/11», «евакуйовані», «Google», «мережевий», «чінгліш» (кумедний переклад з китайської на англійську) та «цунамі».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...