• Британці потерпають від повені: Темза вийшла з берегів

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Понеділок, 13 січня 2014 року

Темза, головна річка Англії, вийшла зі своїх берегів. На західну частину Лондона, а також в графства Бакінгемшир і Оксфордшир прийшла велика вода. Підтоплені сотні будинків і багато машин плаває дорогами, повідомляє канал «Росія 24».Причиною повені стали рясні дощі, які в Сполученому королівстві не припинялися з грудня. Місцеві жителі до стихійного лиха готувалися заздалегідь: цінні речі перенесли в безпечні місця, підготували човни. Однак загороджувальні бар'єри допомогли не всім — багатьом довелося покинути свої житла. При цьому синоптики прогнозують, що існує ризик нових підтоплень, тому жертви стихії зможуть повернутися ще не скоро.

Раніше у Великобританії оголосили про загрозу повеней після рясних злив у 450 районах. Дощі супроводжує шквалистий вітер зі швидкістю більше 100 км на годину.

Відзначимо, Великобританія відома великою кількістю дощів протягом усього року. Вітри в основному йдуть із південного заходу і часто приносять мокру і холодну погоду з Атлантичного океану. Східні ж частини країни в цілому захищені від цих вітрів і вважаються найбільш сухими.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...