• Любителі «Ферми» добилися $600 тис. держдотацій

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    П'ятниця, 10 січня 2014 року

Влада Румунії виділила майже $700 тис. любителям популярної гри Farmville на Facebook, яка імітує розвиток власної ферми.

В уряді вважали, що гроші підуть на підтримку справжнього домашнього господарства, повідомляє Russia Today.

Повідомляється, що за три роки «фермерам» вдалося отримати держдотацій на суму близько $681 тис. Зловмисники вказували, що на своїх фермах вони тримають 1860 корів і вимагали субсидій в $163 на кожну тварину.

При цьому шахраї стверджують, що первісна заявка містила прохання саме про сприяння розвитку ферми в Farmville, а не реального підприємства сільського господарства. Злочинну схему розкрили лише в серпні 2013 року.

Аферисти скористалися держпрограмою, яка надавала допомогу малому та середньому бізнесу, а також підтримувала розвиток сільського господарства. Виділялися кошти з фондів ЄС. У злочинців на руках були всі папери на віртуальних тварин. У той же час, для проходження медогляду вони придбали також кілька справжніх корів.

Коли виплати були припинені, шахраї навіть подали до суду на румунську владу, стверджуючи що їхній бізнес цілком легальний. Коли їх попросили пред'явити корів, позивачі відповіли, що згідно з румунськими законами робити це вони не зобов'язані.

Відзначимо, комп'ютерна гра Farmville для Facebook є сьогодні однією з найпопулярніших ігор в соцмережах. Найзапекліші її любителі не сплять ночами, аби погодувати віртуальних тварин і полити віртуальні грядки.

Читайте також:

ВКонтакті наповнився акаунтами кішок і собак

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...