• Для незворотного польоту на Марс відібрано 26 українців

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 3 січня 2014 року

У рамках проекту «Mars One», що пропонує встановити на Марсі новий будинок для людства, для незворотного польоту відібрано 26 українців, повідомляється на сайті організатора польоту

Всього ж в ході першого відбіркового туру відібрано 1058 добровільних кандидатів з 200 586 заявлених. Зокрема, 297 американців, 75 канадця, 62 індійця, 52 росіянина і 26 українців. Тепер відібраним учасникам доведеться пройти другий тур. У ньому у кандидатів на безповоротний політ перевірять фізичну і психологічну придатність.

Перша безпілотна місія, як передбачається, буде здійснена на Марс у 2018 і 2022 роках. А перші поселенці-добровольці опиняться на Червоній планеті в 2024 році. Екіпаж налічуватиме чотири людини. Згодом, кожні два роки до них будуть додавати наступні команди з 4-х кандидатів, повідомляється на сайті Indiegogo

Марсіанське поселення землян буде організовано після того, як на Марсі за допомогою спеціальної техніки побудують населений пункт з оптимізованими житлами. Площа кожного становитиме лише 17 квадратних метрів.

Приватним проектом «Mars One» керує голландський винахідник Бас Лансдорп. Його програма передбачає заснування за межами колиски Землі колонії. Все, що буде відбуватися на поверхні Червоної планети, транслюватимуть по телебаченню.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...