• Американці продають єдинорогів

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 2 січня 2013 року
Підніміть руку ті, хто коли-небудь хотів собі єдинорога. Тепер підніміть руку ті, хто давно розвіяв вже свої мрії через те, що єдинорогів не існує. Ну, коли-небудь всі дитячі мрії збуваються. Отже, для любителів єдинорогів хороші новини: нині на дошці різдвяних оголошень Craigslist на продаж виставлені два справжніх єдинороги: самець і самка за $1,8 млн, повідомляє The Daily Dot.

Незвичайна пропозиція на ринку домашніх тварин Нью-Гемпшира з'явилася 11 днів тому. Продавець, який, мабуть, родом з Гоффстауну (недалеко від Манчестера), за всіма ознаками є досвідченим селекціонером єдинорогів. На продаж він виставив пару цих міфічних тварин. Трирічний самець Пегасус (Pagaesus) і п'ятирічна самочка на ім'я Дейзі (Daisy) можуть бути продані як разом, так і окремо за ціною $930 тис. за кожного.

В оголошенні вказується, що тварини є чистокровними, породистими особинами.

«Ми продаємо 2 чистокровних єдинороги. Самець 3 роки, названий Пегасус. Самка 5 років, названа Дейзі. Ціна $930 000 за кожного. Єдинороги, про яких дбайливо піклувалися від самого народження, будуть і зараз вимагати стільки ж вашої уваги, якщо ви вирішите завести єдинорога у вашому домі. Ми є єдиними ліцензованими виробниками єдинорогів в Північній Америці, сертифіковані NUBAA. Телефонуйте прямо зараз, щоб стати в чергу. Час очікування ― близько 9 місяців. Заявки приймаємо тільки від серйозно налаштованих покупців. Ми також продаємо яйця єдинорогів», ― вказується в оголошенні.

Нагадаємо, єдиноріг ― міфічний персонаж, якого зображують у вигляді коня з одним рогом, що росте з чола. Перші його зображення виявлені в Індії більше 4000 років тому. Єдиноріг символізує чистоту, цнотливість, обережність, розсудливість і строгість. Присутній на гербах багатьох країн і міст.
Підписатися:

Коментарі