• У Львові знайшли дітей-мауглі

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Понеділок, 16 грудня 2013 року

У Львові знайшли нових дітей-мауглі. Хлопчики віком 5 і 10 років разом із батьками мешкали в одному з міських колекторів теплопостачання, повідомляє «Укрінформ».

Начальник Франківського райвідділу соціальної роботи Ростислав Микула відзначив виданню, що їхня служба отримала повідомлення від небайдужих мешканців Львова: в одному з колекторів теплопостачання мешкає сім’я, яка складається із двох дітей та трьох дорослих.

Вони проживали на території львівського комунального підприємства «Вулецьке». Микула сказав, що реакція на цей сигнал була оперативною — співробітники правоохоронних органів передали сім’ю у Франківський районний відділ міліції для подальшого розслідування. Дітей планують влаштувати у притулок.

Ростислав Микула зазначив, що сім’я із підземелля має ромське походження. Прибувши із Ужгорода до Львова, вона жебракувала. В дітей не було свідоцтв про народження. Старший хлопчик не ходив до школи, не вміє читати та писати.

Чиновник сказав, що подальшу долю дітей та відповідальність дорослих щодо виконання батьківських обов’язків розглянуть на засіданні комісії з питань захисту прав дітей Франківського району міста.

Читайте також:

Роми: хто вони

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...