• В Україні побільшало орендарів

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Середа, 11 грудня 2013 року

За 11 місяців 2013 року в Україні зареєструвалося на 7% більше підприємців, які планують надавати послуги оренди.

Зокрема, зареєстровано 226 юридичних осіб та 713 фізичних особи-підприємця (всього 939 об'єктів господарювання). Торік це число становило 879, повідомляє прес-служба Укрдержреєстру.

При цьому серед них частіше реєструвалися суб'єкти, які збираються здавати в оренду автомобілі — 38 юросіб та 148 фізичних осіб-підприємців. На другому місці за популярністю — прокат товарів для відпочинку та спорту — 7 юридичних осіб та 143 фізичних особи-підприємця. Завершує трійку лідерів — оренда будівельних машин та устаткування — 34 юрособи та 74 фізичних особи-підприємця.

Відзначимо, що найбільш активна динаміка з реєстрації суб'єктів господарювання зафіксована у тих підприємців, які здають в оренду будівельне обладнання та машини. Вона становить 54% — торік було 70 суб'єктів, а в цьому році — 108.

Значна динаміка спостерігається також в українців, які мають намір надавати в оренду офісні машини та обладнання, зокрема, комп'ютери. Таких у нинішньому році виявилося 65, а в минулому було 48. Динаміка, таким чином, становить 35%.

Нагадаємо, наприкінці жовтня Світовий банк опублікував рейтинг Doing Business-2014, згідно з яким Україна піднялася на 28 позицій, зайнявши 112-е місце із 189.

Як вважає Віктор Сурник, юрист юридичної фірми «Гвоздій та Оберкович», протягом 2011—2013 років Україна зробила чимало позитивних кроків у сфері дерегуляції економіки. Зокрема, було прийнято низку законів, завдяки яким зареєструвати підприємство стало легше, повідомляє Inpress.ua. Тим часом, як відзначає видання, активному розвитку бізнесу в Україні все ще заважають такі фактори, як корупція, свавілля судів і непрозорість оподаткування.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...