• Оголошено лідера автопродажів у листопаді

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Субота, 7 грудня 2013 року

У листопаді авторинок України й далі падав, скоротившись до менше 15 тис. проданих авто. Це менше, ніж у жовтні на 3%, і на 18% — ніж рік тому. У 2012 році в цей місяць було реалізовано майже 18 тисяч машин. У сегменті лідерів на цьому тлі, однак, відбулися істотні зміни, повідомляє AUTO-Consulting.

Марка №1 в листопаді — це Toyota, їй вдалося захопити 10,5% ринку України. Успіх японському виробнику цього разу забезпечило МВС — 1220 авто Toyota Prius з бензиново-електричним двигуном закупили для того, щоб замінити патрульні автомобілі МВС.

ЗАЗ в листопаді опинився на другому місці — 9,8%, за ним тісно слідують автомобілі Geely. Феноменальне зростання продажів відзначено і в марки Renault, що зайняла 4-е місце.

У спину Renault дихає автовиробник Skoda, якому вдалося навіть випередити торішнього лідера продажів Hyundai. Останній наразі майже зрівнявся з Kia за обсягами продажів і контролює близько 5,5% авторинку.

Нагадаємо, у ІІІ кварталі 2013 р. лідером з продажів автомобілів у всьому світі стала Toyota Motor Corp. Вона випередила американську компанію General Motors Co. (GM) і німецьку — Volkswagen AG, які опинилися на другому і третьому місцях відповідно.

Також відзначимо, цього року в 100-річному віці помер Ейдзі Тойода — відомий промисловець, який вивів цю марку на позиції найбільшого автовиробника світу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...