• Викинуті британцем віртуальні гроші стали мільйонами

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 29 листопада 2013 року

Житель Південного Уельсу Джеймс Хоувелс викинув на смітник жорсткий диск, на якому зберігалося $7,5 млн віртуальної валюти, повідомляє The Daily Mail

ІТ-спеціаліст викинув диск ще влітку 2012 року, коли пролив лимонад на свій ноутбук. Він подумав, що зіпсований привід не варто зберігати, оскільки біткойни, які він збирав у гаманці на ноутбуці з 2009 року, на той час майже нічого не коштували. Про викинутий диск він згадав лише минулого тижня, коли курс біткойнів перевищив $1000 за монету.

Хоувелс став шукати можливість повернути своє «залізо» назад. Коли він дістався на звалище в Ньюпорті, працівники йому пояснили, що знайти диск неможливо, оскільки за останні кілька місяців рівень сміття на площі розміром з футбольне поле піднявся майже на метр. Це як «шукати дуже дорогу голку в стозі дуже смердючого сіна», зазначило видання.

Звичайно, свої збереження 28-річний чоловік міг би отримати за допомогою «секретного ключа» або цифрового коду. Проблема лише в тому, що він зберігався тільки на викинутому жорсткому диску.

Нагадаємо, система Bitcoin була створена програмістом Сатоши Накамото в 2009 році. Його програмне забезпечення дозволяє користувачам «накопичувати» монети на своїх комп'ютерах. Перша тисяча монет була продана в 2010 році. У той час ціна однієї становила лише 0,3 цента.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...