• Голова Google розказав, як перейти з iPhone на Android

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 4 грудня 2013 року

Голова ради директорів Google Ерік Шмідт на своїй сторінці в соціальній мережі написав, як переходити з iPhone на Android: як переставляти SIM-картку, знаходити потрібні додатки в магазині Google та імпортувати контакти з одного телефона на інший.

За словами фахівця, це питання є актуальним, оскільки останні моделі на базі Samsung, Motorola та Nexus на базі Android можуть дати фору iPhone. Останнім часом чимало користувачів обирає саме їх — 80% смартфонів з усього світу працюють на базі Android.

«Чимало моїх друзів з iPhone переходять на Android. Останні моделі флагманських смартфонів від Samsung (Galaxy S4), Motorola (Verizon Droid Ultra) та Nexus 5 (AT&T, Sprint, T-Mobile) оснащені кращими дисплеями та працюють швидше, а також мають більш зручний інтерфейс», — написав Ерік Шмідт на своїй сторінці в Google+.

На початку посту експерт сміливо заявляє про те, що такі смартфони будуть чудовим різдвяним подарунком для любителів iPhone.

«Як люди, які перейшли з ПК на Mac і ніколи не повертаються назад, ви перейдете з iPhone на Android та ніколи не повернетесь, оскільки дані у вас будуть зберігатись в «хмарі», у них буде створена резервна копія і для вас будуть існувати зручні налаштування», — пише Ерік Шмідт.

Перенести дані з iPhone на Android фахівець радить за допомогою аккаунта в Gmail. Таким чином, можуть бути збережені фото, контакти, текстові файли, тощо. Додатки зі свого iPhone також можна зберегти: більшість із них мають аналоги для Android, доступні в Google-магазині, зокрема улюблений користувачами Instagram.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...