• Чому українців масово не впускає Росія?

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 20 листопада 2013 року
Влада Росії заборонила в'їзд на свою територію вже більше 20 000 громадянам України, повідомив глава Федеральної міграційної служби (ФМС) Росії Костянтин Ромодановський в інтерв'ю ТСН.

«На сьогодні ми закрили в'їзд у Російську федерацію 365 тисячам іноземних громадян терміном на три роки. З них 5―6% ― це українці», ― сказав Ромодановський.

Майже половина персон «нон грата» виявилися небажаними в Росії через порушення правил російського адміністративного кодексу.

«Я вважаю, що 20 000 — це вже серйозна цифра. Вона повинна змусити замислитися. Ми нічого несподівано не робимо, не штрафуємо громадян, а просто говоримо: панове, подумайте три роки. Російських законів потрібно дотримуватися», ― заявив російський чиновник.

У той же час він запевнив, що ФМС готова працювати індивідуально по кожному конкретному випадку заборони, згідно з «гуманітарними зобов'язаннями РФ».

У свою чергу, 19 листопада МЗС України опублікувало рекомендації для українців про те, що потрібно робити, якщо їх висаджують на кордоні Росії.
Підписатися:

Коментарі