• У США шукають щасливчика, який зірвав $16 млн джекпот

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Неділя, 24 листопада 2013 року

У США невідомий виграв у лотерею $16 млн і досі не з'явився. До отримання виграшу залишився один день.Якщо до 21 листопада він не з'явиться, то джек-пот залишиться найбільшим з незатребуваних у Флориді з 2003 року.

«Майже 90% наших постійних клієнтів ― мешканці прилеглих будинків. У нас ще є крапля надії, що хтось з'явиться до четверга», ― висловила надію власниця магазину Carrollwood у м.Тампа, штаті Флорида, де був куплений лотерейний квиток.

Розіграш джек-поту відбувся майже півроку тому, і сайт лотереї, щоб відшукати щасливчика, опублікував дані виграшного квитка.

Місцеві ж жителі гадають, що переможець, або викинув, або втратив квиток, а, можливо, помер, не встигнувши «набити кишені», пише Associated Press.

Раніше, в серпні цього року, чоловік з Нью-Джерсі виграв джек-пот у $448 млн, купивши лотерейний квиток у супермаркеті Stop&Shop м. Саут-Брунсуік. Шанс на виграш джек-поту був приблизно 1 з 175 мільйонів. Але щоб отримати виграш, необхідно було заплатити $86 млн податку. У свою чергу, магазин отримав $30 тисяч комісії від продажу лотерейних квитків. Всю виручку Stop&Shop пустив на благодійність, пише Reuters.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...