• Батьки зможуть слідкувати за меню дітей у дитсадках

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Неділя, 1 грудня 2013 року

У всіх дитсадках Києва до кінця наступного року запрацює сервіс під назвою «Онлайн-меню». Завдяки йому батьки зможуть дізнатися, які страви є в меню дітей у їхніх дитсадках, про калорійність продуктів і навіть запропонувати свої рецепти, пише газета «Сегодня». 

Нова послуга дозволить також ознайомитися з вартістю і якістю закупленої продукції, даними про постачальників, рецептами поданих страв і вибрати з них ті, що сподобалися. Якщо батьки пропонуватимуть свої варіанти страв, вони повинні бути схвалені всіма інстанціями і тільки після цього зможуть з'явитися в раціоні малюків.

Онлайн-моніторинг якості харчування у дитсадках почали випробовувати в ряді дитсадків столиці з літа цього року. Зокрема, у Печерському районі. Але через те, що програма знаходиться в процесі розробки, для батьків вона поки що недоступна. Нею можуть користуватися лише працівники дитсадків, вивчаючи її і вносячи свої пропозиції та корективи.

Щойно програмісти допрацюють ресурс, батьки зможуть ним користуватись в повній мірі.

Розробник проекту Євген Артамонов зазначив виданню, що для впровадження автоматизованої системи дані по всіх садкам зведуть у єдиний ресурс, який буде розміщено на сайті департаменту освіти і науки.

А що ж батьки?

Як показали опитування, одні цьому нововведенню раді, інші ставляться скептично.

«Не вірю, що щось зміниться. Швидше за все, на сайт виставлятимуть красиву картинку, а годувати будуть тим, чим і зараз. А що стосується вибору страв ― це цікаво», ― прокоментувала газеті одна молода мама.

Інша мати зазначила: «Вважаю цей проект марною тратою грошей. Контроль якості харчування і так повинен бути у всіх нормальних дитячих садках».

Нагадаємо, раніше Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) встановило для дитячих садків та їхніх працівників нові санітарні норми, які вступили в силу з осені цього року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...