• Негода в Україні: знеструмлено 638 населених пунктів

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 26 листопада 2013 року
У ніч з 25 на 26 листопада в 10 областях України поривами вітру, що супроводжувались дощем і снігом, були знеструмлені 638 населених пунктів, повідомляє прес-служба ДСНС.

рацювали систем захисту ліній електропередач повсюдно в Тернопільській (263 населених пункти) і Хмельницькій областях (183 населених пункти), а також частково в Івано-Франківській (62) та Львівській областях (34), внаслідок чого в домівках місцевих жителів пропала електроенергія.

У Вінницькій та Чернівецькій регіонах без світла опинилися 25 і 23 населені пункти відповідно. У Житомирській та Рівненській ― по 19, у Київській ― 9 і Кіровоградській ― 1 населений пункт.

Наразі у багатьох з цих областей тривають роботи по відновленню подачі електроенергії, а також очищення доріг від снігу та повалених дерев.

Зокрема, у Хмельницькій області організовано штаб з ліквідації наслідків негоди. На ділянках автомобільних доріг Стрий―Тернопіль―Кіровоград―Знам'янка та Житомир―Чернівці рятувальники ліквідували пробку з 27 вантажних автомобілів, що утворилася в результаті снігових заметів.
Підписатися:

Коментарі