• Українці оголосили Євромайдан у відповідь на рішення уряду

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 22 листопада 2013 року

Тисячі людей вийшли мітингувати на Майдан Незалежності в Києві в ніч на 22 листопада у зв'язку рішенням Кабінету міністрів України призупинити підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Як зазначає «Українська Правда» цей безстроковий мітинг не організовував жоден з політиків. Евромайдан-2013 збирають небайдужі українці за допомогою соціальних мереж і «сарафанного радіо».

Через кілька годин після початку акції на Майдан приїхали лідери опозиційних партій. Серед них ― Віталій Кличко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок, а також інші політики, включаючи і екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

До ранку Майдан помітно порідшав: залишилося всього кілька десятків людей, але до 8:00 там знову зібралось близько 500 мітингувальників. Акція оголошена безстроковою. Ключовий ‪ Євромайдан скликається на 24 листопада.

«Сподіваємося, що до 24 листопада тут зберуться сотні тисяч людей , і ми підемо „в гості“ до Януковича, щоб донести нашу позицію. Якщо його не буде на Банковій, то ми підемо в Межигір'я», ― зазначив лідер фракції «УДАР» Віталій Кличко на сайті своєї партії

Раніше, 21 листопада, уряд України оголосив про припинення процесу підготовки України до укладення Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Як заявив Віце-прем'єр-міністр України Юрій Бойко з Будинку Уряду, таке рішення Кабмін ухвалив «виключно з національних інтересів, інтересів збереження робочих місць, підвищення економічного і виробничого потенціалу та інших завдань», повідомляється в прес-центрі КМУ.

Нагадаємо, дев'ять років тому ― 22 листопада 2004 року на Майдан незалежності в Києві вийшли перші мітингувальники проти фальсифікацій президентських виборів в Україні. Незабаром після цього незначний стихійний мітинг переріс в подію, відому під назвою «Помаранчева революція».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...