• Міліціонер у Києві врятував дівчину, що стрибнула з моста

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Неділя, 1 грудня 2013 року

У Києві міліціонер врятував 25-річну дівчину, яка стрибнула з моста, бажаючи покінчити життя самогубством, повідомляє «Обозреватель» з посиланням на співробітника прес-служби столичної міліції Олену Василяку.

Патрульна служба Дніпровського РУ ГУ МВС України рано вранці проїжджала по мосту через Русанівську затоку. Там вони помітили дівчину, яка стояла вже за перилами мосту і готувалася до стрибка.

Коли співробітники патрульно-постової служби підійшли ближче, то почули, як вона кричить, що більше не хоче жити. Один із співробітників відійшов, щоб зателефонувати у швидку. А інший — старший лейтенант міліції Іларіон Поровський — почав її відмовляти від цього вчинку.

Він став з'ясовувати, чому дівчина хоче піти на такий крок. Виявилося, що це через нещасливе кохання — напередодні її покинув хлопець, сказавши, що більше не повернеться до неї. Поровський почав її відмовляти від самогубства, переконуючи, що у неї ще все попереду. Однак вона в якийсь момент відпустила від перил руки і полетіла вниз.

Старший лейтенант не розгубився і побіг вниз, під міст, передає прес-служба. Він скинув з себе куртку і поліз у воду, щоб її витягнути. Було важко бігти, тому що під ногами був мул, і його ноги провалювалися майже до колін.

Він добіг до дівчини, яка вже практично не подавала ознак життя, і витягнув її. Потім виніс на руках на берег. До цього часу під'їхала швидка. Надавши першу медичну допомогу, медики наполягли на тому, щоб госпіталізувати її. Вже через добу її виписали з лікарні. За словами Олени Василяки, зараз дівчина кається у своєму вчинку і вдячна своєму рятівникові, бо розуміє, що якби не він, то її вже не було б у живих.

Сім'я Поровського — дружина і двоє дітей — пишається ним, адже не кожен кинеться у воду рятувати життя незнайомої людини, зазначають у МВС.

Нагадаємо, майже рік тому працівник ДАІ врятував від самогубства чоловіка.

Для довідки: медико-психологічна служба довіри (цілодобово): 456-1725.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...