• Дівчина прозріла завдяки дельфіну

  • Рубіна Ярченко | Велика Епоха
    П'ятниця, 9 листопада 2012 року

11-річна Яна з Сибіру з дитинства не могла ходити і бачити. Одного разу їй приснився сон, що вилікуватися їй допоможе дельфін. І шосте відчуття її не підвело.

Важко уявити, як можна прожити життя, не бачачи цей чудовий світ і не відчуваючи землі під ногами. Лікарі використовували багато способів і вже розводили руками, не знаючи як допомогти Яні. Доля маленької дівчинки зворушила серця багатьох людей, і завдяки спільним зусиллям були зібрані кошти, щоб вона могла поїхати в Євпаторію.

І ось сталося диво. Після десяти сеансів дельфінотерапії дівчинка прозріла і самостійно змогла зробити перші кроки, причому її головні болі теж припинилися. Як виявилося, допоміг у цьому її тезка — дельфін на ім'я Ян, який теж не бачить одним оком.

Дельфінотерапію в медицині використовують вже більше 40 років. В основі методу лежить ультразвук. Природний ультразвук, що випускається дельфінами, і позитивні емоції пацієнта набагато ефективніші ультразвуку, що випускається лабораторними установками.

Тепер Яна живе мрією. Вона хоче знову зустрітися зі своїм другом Яном і вірить, що вони обидва зможуть вилікуватися повністю. Як казав відомий письменник Л. М. Толстой, «віра є розуміння сенсу життя і визнання обов'язків, які витікають з цього розуміння».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...