• Водій Волгограда возить відмінників і вагітних безкоштовно

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Середа, 5 вересня 2012 року
Світ не без добрих людей. Усуб Кочоян — водій маршрутки з російського міста Волгограда — пряме тому підтвердження.
У Волгограді швидко поширилася чутка про доброго водія маршрутки №123, який безкоштовно возить вагітних і солдатів, а також придумує інші різні знижки, повідомляє «KP.ru» . Згідно з виданням, він возить пасажирів по різних знижках ось уже як 8 років.
Усуб розробив письмові та усні знижки. Так, письмовою знижкою служить оголошення, яке висить у салоні маршрутки: «Вагітні, солдати, іменинники, а також відмінники — їздять безкоштовно».
Усні знижки даються, наприклад, тому, хто при вході в маршрутку говорить «Доброго дня, товаришу водію» — за це ввічливий пасажир отримає знижку в 3 рублі. А той, хто скаже «Доброго дня, дорогий водію» може заплатити на 5 рублів менше від вартості поїздки, сказав Усуб кореспонденту газети.
Як повідомляє «KP.ru», Усуб Кочоян умовив, як мінімум, п'ять інших місцевих маршрутників, щоб вони повісили таблички з написом «Вагітним — безкоштовно».
Постійними клієнтами доброго водія стало багато вагітних і студентів-відмінників, які показують свої заліковки при вході.
Усуб за збиток платить своїми грошима. «Скільки належить, стільки я і плачу господарю, — сказав він. — Це я в збиток собі безкоштовно воджу вагітних. Але скільки радості від цього отримую — такого щастя не дадуть ніякі гроші!
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...