• «Х-фактор-3»шукав зірок у Дніпропетровську

  • Антон Лунін | Велика Епоха
    Понеділок, 21 травня 2012 року

Двадцятого травня в парку ім. Т.Г. Шевченка Дніпропетровська відбувся перший відбірковий тур конкурсантів найбільш популярного в Україні вокального шоу «Х-фактор». Охочі перевірити свої співочі можливості заповнювали анкети і брали участь у прослуховуванні.

До Дніпропетровська «Х-фактор» приїхав у складі 3 великих автобусів з логотипами телеканалу СТБ і самого проекту, а також кількох мікроавтобусів. Відбір дніпропетровських учасників «Х-фактор-3» розпочався о 9:00 ранку.

У центральному парку міста в цей день зібралася велика кількість шанувальників телепроекту. Погода була ясною і сонячною. Щоб заводити публіку, на сцену вийшла ведуча шоу Оксану Марченко, а також фіналісти «Х-фактор-2», що дали невелику концертну програму. Після цього початківці-вокалісти заповнювали первинні анкети учасників шоу «Х-фактор. 3 сезон» і, дочекавшись черги, демонстрували свій талант перед продюсерами конкурсу.

З наметів світло-сірого кольору з написом «Х-фактор» долинав спів конкурсантів. Учасники, що пройшли перший відбір, повинні були ще виступити в літньому театрі парку вже перед відеокамерами. Ігоря Кондратюка, Серьогу, Ялинку і Сосєдова в парку ніхто не бачив. Очевидно, вони з'являться на наступних відбіркових турах вокального шоу. Предкастинг тривав, поки не залишилося жодного бажальника виступити, і закінчився приблизно о 18 годині.

Дніпропетровськ був останнім з міст-мільйонників, де можна було пройти предкастинг. Починаючи з 14 квітня перший відбірковий тур конкурсантів «Х-фактор-3» вже пройшов у Донецьку, Харкові, Києві, Львові, Одесі.

Кращі з кандидатів на участь в «Х-фактор-3» отримають шанс виграти головний приз конкурсу — 2 млн гривень.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...