• «Х-фактор» — два береги глибокої річки українського шоу-бізнесу

  • Павло Хулін | Велика Епоха
    Четвер, 17 травня 2012 року
«Х-фактор» — телевізійне вокальне шоу, яке в 2010 році стрімко увірвалося на екрани телевізорів пересічних українців. Українська версія мегапроекту «Х-фактор» і канал СТБ відкрили нові імена талановитих виконавців.
 
Видовищність і розмах шоу вражали з перших ефірів. Напружена, емоційна інтрига існувала до самого кінця 2010 року. У четвірці фіналістів були два оперних тенори — Олександр Кривошапко та Олексій Кузнєцов. Неповторно блищав Володимир Ткаченко, який явно випереджав за своїми даними як шоумен усіх учасників, але чомусь не став суперфіналістом. І, звичайно, найяскравіша з вокалісток жіночої статі — Марія Рак — логічно доповнювала четвірку найсильніших.
 
Після великого успіху і популярності «Х-фактора 2010 року» поява «Х-фактора 2011 р.» була цілком закономірною. Віктор Романченко лідирував просто і безумовно протягом усіх ефірів. Навіть незважаючи на масу неточностей у виконанні пісень Фредді Меркурі, а втім, кому під силу виконати і повторити вокал знаменитого соліста групи «Queen»?
 
А ось «Scorpions» у Віктора вийшов цілком гідно і правдоподібно. Олег Кензов доводив свій «Х-фактор» насамперед за рахунок потужної індивідуальної енергетики, зовнішніх даних і неповторного артистизму. Чим, мабуть, викликав масу симпатій у жіночої статі.
 
Владислав Курасов зайняв почесне третє місце. Владислав приїхав з Краснодара і став улюбленцем української публіки завдяки своєму відмінному вокалу та емоційній відкритості. Гармонійно виглядали Аркадій і Маліка. І зовсім незвично Світлана Винник, для якої потрібно було спеціально підбирати репертуар пісень через низький голос — контр-альт, тому потенціал Світлани не був повністю реалізований.
 
На «Х-факторі» 2011 року було менше драм і інтриг. А от організація була в цілому більш широкомасштабною, видовищною. Нам заспівали Олександр Градський, Микола Носков, Крейг Девід (Craig David), і, нарешті, заспівав один із суддів конкурсу — Сергій Сосєдов, викликавши повагу у публіки за свій сміливий вчинок.


На вокальних шоу 2010 р. і 2011 р. суддівська команда — Ігор Кондратюк, репер Серьога, співачка Йолка, музичний критик Сергій Сосєдов — грала дуже важливу роль в загальній емоційній надбудові. Кожен із четвірки суддів висловлювався і домінував, як міг, показував своє красномовство і артистизм.
 
Ігор Кондратюк блищав українською мовою ідеально, як, втім, і Оксана Марченко. Серьога видавав «чотиривірші», короткі тези, афоризми, доводячи вірність прислів'я — «Стислість — сестра таланту». Ялинка — «добра душа» — постійно жартувала і розплавляла тверді чоловічі розуми двох Серьог та Ігоря Кондратюка.
 
Сергій Сосєдов, яскрава зірка українського телеефіру, став улюбленцем глядачів у концертному залі і всієї Україні. Такого незвичайного актора і шоумена не було на українських телеканалах. Сергій Сосєдов нам показав себе всебічно — суворий, незадоволений суддя, танцюрист, пристрасний гравець з неймовірними амбіціями, співак, а також майстер перевтілення.
 
Неможливо уявити «Х-фактор» без чарівної ведучої Оксани Марченко. Оксана граціозно рухалася в красивих сукнях, професійно і бездоганно вела шоу в 2010 і 2011 роках, переживаючи за учасників-вокалістів, напевно, більше, ніж вони самі за себе, починаючи з відбіркових кастингів і закінчуючи суперфіналем.
 
На шоу «Х-фактор» не тільки народжуються легенди і зірки. Це місце, де людина проходить фізичні та психологічні випробування. Це тренування витривалості. Адже все найсерйозніше відбувається в тренувальному таборі, і ввійти в першу 12-ку досить непросто. Талановитих претендентів спочатку багато, а «Х-фактор» на суму 2 млн грн — тільки один.
 
«Х-фактор» — реалістичне шоу, де втілюється людська мрія — бути щасливим і багатим співаком або співачкою. Мрія є у кожної людини. На «Х-факторі» для деяких вона збувається. Прекрасні цілі і відповідна рушійна енергетика керують кращими вокалістами цього позитивного шоу.
 
У 2012 році «Х-фактор» втретє буде показувати нам пристрасну боротьбу вокалістів, відкривати нові імена, вселяти в нас оптимізм. У 2012 р. нас чекають нові реальні втілення людських мрій і прагнень до прекрасного майбутнього. Залишається трохи почекати до вересня.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...