• Х'ю Лорі кричав київській публіці: «Будьмо!»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 21 червня 2012 року

Британський актор, письменник і музикант Х'ю Лорі, відомий глядачеві як головний герой телесеріалу «Доктор Хаус» вчора на концерті в палаці «Україна» в Києві викрикував по-українськи, пив віскі та багато жартував.

З'явившись на сцені зі своєю групою Band from TV, він зняв перед публікою кепку і кинув її на вішалку, що стояла на підмостках. Коли ж вона пролетіла повз, він сказав: «Здається, вона перетнула лінію», — натякнувши на поразку української збірної.

А коли музикантам піднесли тацю з віскі, Лорі пожартував: «Я знаю, що для вас національний спорт ― це горілка, а для нас ним є віскі». Потім він підняв чарку і крикнув: «Будьмо!», — що привело українську публіку в захоплення, пише Главред. Також із словникового запасу українських слів співака звучали фрази «добрий вечір» і «дякую».

Що здивувало глядачів, квіти Х'ю Лорі не приймав, на біс вийшов всього один раз і автографи також не роздавав, скромно підкреслюючи, що як співак він не професіонал. Але публіка залишилася задоволена, коментуючи його виступ словами: «Просто прекрасний».

Сьогодні в інтерв'ю журналістці ТСН  він сказав: «Я думаю, що українська збірна заслужила той гол, який їй не зарахували».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...