• Х’ю Лорі дасть у Києві концерт і відвідає Евро-2012

  • Карина Сафедінова | Велика Епоха
    Середа, 13 червня 2012 року

Х'ю Лорі, зірка серіалу «Доктор Хаус», дасть концерт у Києві, сходить на Євро-2012 і покатається по місту на мотоциклі.

Сольний концерт Х'ю Лорі відбудеться 20 червня в Палаці «Україна». Ціна квитків 250—2900 грн. Х'ю приїде в рамках міні-туру, пов'язаного з виходом дебютного блюзового альбому «Let Them Talk». У міні-тур увійдуть також Мінськ, Санкт-Петербург і Москва. Гонорар найбільш високооплачуваного телеактора в світі, а за сумісництвом музиканта, становитиме $700 тис. за 4 концерти, повідомляє газета «Сегодня». 

Головним сюрпризом для шанувальників обіцяє стати виступ Х'ю українською мовою, але поки назву композиції організатори тримають у таємниці. Крім того артист дуже любить спілкуватися з глядачами, тому під час концерту перекладач буде перекладати все сказане на сцені.

До Києва Х'ю Лорі прилетить з Лондона за три дні до концерту, в супроводі своєї дружини. Актор оселиться в готелі «Прем'єр Палас» в президентському номері, вартістю 6500 євро на добу, а за три доби організатори заплатять майже 200 тис. гривень. Лорі виявив бажання їздити по столиці не на запропонованому чорному «Кадилаку», а на мотоциклі, для цього планується взяти в оренду Harley-Davidson.

У вільний час Хью хоче погуляти Києвом. Актор є футбольним уболівальником, він зацікавився, коли дізнався про матчі Євро-2012, що проходитимуть тут, і вирішив сходити повболівати за збірну Франції. Проте зірка не хоче привертати до себе зайвої уваги.

Також очікується прибуття до Києва відразу чотирьох фан-клубів актора з різних країн. Але від спілкування з фанатами Лорі планує утриматися через побоювання, що серед них будуть особливо буйні. До речі, особистої охорони у артиста немає, тому йому нададуть трьох охоронців.

Лорі відмовився від відвідування місцевих ресторанів, він буде харчуватися тією їжею, яку подадуть в готелі. У райдері музиканта вказано, що для його харчування обов'язковою є тільки нарізка з різних видів сиру, чорний шоколад, фрукти і багато коньяку.

Хоча квитки на концерт у Києві вважаються найдешевшими в турі, підвищеного ажіотажу на них не спостерігається. А тим часом у Москві, де ціни на квитки у 1,5 рази вищі, всі квитки на один концерт уже продані, і після довгих умовлянь артист погодився дати ще один додатковий концерт. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...