• Британський прем'єр виступає за часткове закриття кордонів всередині ЄС

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 28 листопада 2013 року

Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон заявив, що збирається боротися з так званим «вигідним туризмом», будучи глибоко стурбованим рівнем міграції з бідних країн ЄС.

Свої пропозиції він представив у статті, опублікованій в газеті The Financial Times, передає BBC.

Прем'єр-міністр поставив під сумнів принцип вільного пересування всередині Євросоюзу і сказав, що це право не може бути «беззаперечним». Він також запропонував посилити правила призначення пільг для безробітних мігрантів та урізати житлову допомогу.

Основні правила ЄС про свободу пересування, на думку Кемерона, призвели до масштабних переселень всередині Європи, тому він бачить необхідність розробки нових принципів міграційної політики.

Прем'єр-міністр-консерватор сказав, що в разі його перемоги на виборах, які відбудуться у Великобританії в 2015 році, він боротиметься з мігрантами з Єврозони на території своєї країни. Зокрема, буде стягуватись мито з громадян, які в'їжджають до країни, скоротяться виплати безробітним мігрантам і скасують для них частину грошової допомоги, яка буде передбачена виключно для громадян Великобританії.

Відзначимо, Девід Кемерон у своїх прагненнях не один. Цього ж вимагають у Німеччині, Австрії та Нідерландах.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...