• Укрзалізниця дозволить працювати приватним електричкам

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 26 листопада 2013 року

У рамках реформування залізниці України брати участь у приміських перевезеннях пасажирів дозволять і приватному бізнесу, який буде самостійно встановлювати ціну на квитки за методикою НКРТ. При цьому соціальні маршрути збережуться.

«Приміське сполучення як було соціальним, так і залишиться, але воно буде визначено в менших параметрах: приміським не вважатиметься відстань у 300 км. Новим проектом закону передбачено, що перегін від межі міста до кінцевого пункту, який зараз долають приміські електрички, буде звужено до 70 км. А далі сполучення буде підрозділятися на регіональне, міжрегіональне і далеке. Плюс до цього на цих маршрутах буде дозволено поставити свої потяги і приватному бізнесу», ― цитує газета «Сегодня» коментар начальника головного управління реформування та корпоративного розвитку «Укрзалізниці» Андрія Буковського.

За його словами приватні електрички будуть комфортними та «з економічно обґрунтованими» цінами на проїзні квитки.

Текст проекту закону про залізничний транспорт вже розміщений сайті Міністерства інфраструктури України. Новий пропонований документ, як зазначив Буковський, розроблено на основі сучасної цільової моделі ринку, прийнятої в країнах СНД і в Німеччині, та «відповідає європейським нормам».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...