• Facebook заблокував сторінку-пародію на блог президента Росії

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 25 листопада 2013 року

Адміністрація соціальної мережі Facebook заблокувала сторінку «Перзидента Роисси» — сторінку, яка була створена як пародія на твіттер колишнього російського президента Дмитра Медведєва, а потім — Володимира Путіна.

Втім, аналогічна сторінка «Перзидента Роисси» у Twitter продовжує працювати. В цьому мікроблозі автори і заявили про блокування їхнього дітища на Facebook.

Перші записи у Twitter «Перзидента Роисси» (@KermlinRussia) з’явились одночасно з появою блога Дмитра Медведєва (@KremlinRussia) у 2010 році. У них критикували російську владу та притиснення свобод у країні.

Ось деякі з їхніх записів: «Також попереджаємо: не переплутайте Володимира Володимировича — чемпіона по боксу — та Володимира Володимировича — чемпіона по ботоксу», «В 1861 році в Росії відмінили кріпосне право. Ще 152 роки пішло на те, щоб відмінити решту прав», «В стресових ситуаціях Путін ховає голову в Пєскова» тощо.

На сьогоднішній день на пародійний мікроблог підписані близько 650 тисяч російськомовних користувачів. Він став настільки популярним, що з часом перетворився на повноцінне ЗМІ з картинками та карикатурами, інтерв’ю та регулярним виходом статей.

Спочатку автори популярного проекту зберігали свою анонімність, але навесні 2013 року стало відомо, що ними є піарник Арсеній Бобровський та Єкатерина Романовська.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...