• СБУ пояснила мету прослуховування на Європейській площі

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 26 листопада 2013 року

В СБУ прокоментували мету їхнього вчорашнього прослуховування на Європейській площі столиці.

Як заявили в прес-центрі Служби безпеки, мікроавтобус відомства, забезпечений системою прослуховування, відстежував на території масового скупчення людей наявність вибухових пристроїв.

«Такі дії завжди здійснюються Службою безпеки під час масових заходів для забезпечення антитерористичної безпеки», ― уточнили в СБУ.

Інцидент нападу на службовий автомобіль Служби безпеки стався після того, як лідер партії «УДАР» Віталій Кличко повідомив зі сцени, що на площі виявлено автомобіль з апаратурою для прослуховування. Разом з тим він звернувся до учасників мітингу із закликом не піддаватися на провокації.

Тим часом мітингувальники на тлі масової бійки між беркутівцями та учасниками мирної акції силою проникли до транспортного засобу СБУ. Вони витягли з машини обладнання для прослуховування, номерні знаки і шляховий лист. Всі вилучені речі показали зі сцени присутнім.

За версією СБУ, нападники використовували газові балончики. Вони заволоділи технікою, пошкодили авто і завдали тілесних ушкоджень співробітникам СБУ. Тепер відомство вимагає розслідувати факт нападу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...