• Білорус повторив трюк Ван Дамма між «Запорожцями»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 27 листопада 2013 року

Житель Білорусі Євген Якуш показав трюк, подібний «епічному шпагату» на вантажівках, продемонстрованому днями кінозіркою світової величини Жан-Клод Ван Даммом. Білорус довів, що висячий шпагат можливо зробити навіть на Запорожцях 60-х років, не оснащених ніякою точною електронікою.

Хоча трюк білоруса елегантним не назвеш, але водії ЗАЗів їхали, покладаючись лише на свій досвід, без страховок і спеціальної техніки, періодично вібруючи. При цьому йшов дощ, поверхня легкових автомашин була вологою і ноги Якуша постійно ковзали. Але навіть у такому випадку молодий чоловік довів, що подібні трюки можливі.

Нагадаємо, у рекламному відеоролику Volvo з Ван Даммом, який показує точність нової системи динамічного рульового управління (Dynamic Drive Steering), американський актор продемонстрував свою майстерність, сівши на поперечний шпагат між двома золотистими «Глобтроттерами», що повільно роз'їжджались, їхавши заднім ходом. При цьому іменитий в минулому каратист і культурист стояв на двох бічних дзеркалах машин.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...