• Експерти підозрюють «Ельдорадо», «Фокстрот» та інших у продажі підробок

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 28 листопада 2013 року

МЗС України направило офіційні запити від української Держінспекції з питань захисту прав споживачів в компанії LG, SONY і Kenwood з проханням надіслати в Україну своїх представників для інспекційної перевірки електронної техніки під їхніми торговими марками.Про це заявив глава відомства Сергій Орєхов у ході прес-конференції в Києві, передає «Forbes Україна».

«Виробники електронної продукції LG, SONY і Kenwood офіційно нам заявили, що електронно-побутовий товар, який зараз реалізується в Україні, не завозився офіційно на територію країни. Однак у всіх відомих торгових мережах, таких як „Ельдорадо“, „Фокстрот“, „Епіцентр“ та інших досі продається фальсифікована продукція, незважаючи на наявність судових позовів», ― цитує видання Сергія Орєхова.

Для «наведення порядку» на ринку побутової електроніки МВС спільно з митницею вже створив інспекційні робочі групи, після чого, у разі підтвердження факту фальсифікації брендової продукції, будуть заведені кримінальні справи.

Всі авторитетні компанії електроніки, яких в Україні налічується 12, вже отримали відповідне попередження, додав Орєхов. Він також зазначив, що подібна фальсифікована продукція потрапляє в Україну, як правило, з Росії.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...