• Екс-глава PSA Peugeot Citroen не хоче пенсії €21 млн

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Субота, 30 листопада 2013 року
Колишній глава ради директорів французької автомобілебудівної компанії «ПСА Пежо Сітроен» (PSA Peugeot Citroen) Пилип Варен відмовився від одноразової грошової компенсації в розмірі €20,968 млн. Її він повинен був отримати в 2014 році.

«Я відмовляюся від „золотого парашута“ (компенсації), оскільки навколо цього рішення виникла дуже бурхлива полеміка. Дане питання вирішиться іншими інстанціями і в інший час», ― цитує Reuters заяву Варена на прес-конференції в Парижі.

Раніше французький уряд зажадав від компанії переглянути рішення про величину виплати пенсійної винагороди Пилипу Варену, який іде зі своєї посади.

«Враховуючи труднощі „ПСА“ і €7 млрд, які держава виділила на порятунок концерну, ми вимагаємо пояснень: на яких умовах пан Варен виходить на пенсію. Вони повинні бути переглянуті», ― заявили міністри і профспілки країни.

Нагадаємо, за підсумками 2012 року збитки PSA Peugeot Citroen становили €5 млрд. У поточному році щомісячні втрати компанії доходять до €100 млн, тому правління змушене скорочувати штат своїх працівників.
Підписатися:

Коментарі