• Ірина Білик добилася чималої суми грушей від таблоїда

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Субота, 7 грудня 2013 року

Сьогодні відбулося заключне засідання суду у справі української співачки Ірини Білик проти журналу «Таємниці зірок». Судді ухвалили рішення на користь артистки.

«Сьогодні стався безпрецедентний випадок! Вперше в історії українського шоу-бізнесу я, Ірина Білик, виграла суд у газетки „Таємниці зірок“ зі справи про спотворену і недостовірну інформацію, що порочить мою честь і гідність. Артисти, не бійтеся закликати до відповіді жовту пресу!», ― написала народна артистка України на своїй сторінці в Фейсбук.

Згідно з постановою суду тепер видання виплатить артистці 20 тис. грн як компенсацію (замість 200 тис. бажаних). Всі гроші позивач передасть у дитячий будинок.

Нагадаємо, Білик подала судовий позов на журнал після того, як 31 червня 2013 року на його сторінках з'явилося інтерв'ю з українською зіркою під назвою «Ірина Білик. За її секс-фото шантажист зажадав викуп». Співачка наполягала на тому, що ніякого інтерв'ю таблоїду не давала, і що журнал видає «відверту брехню за правду». Перше засідання пройшло 14 листопада.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...