• За медичною допомогою звернулися 165 учасників акції

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 2 грудня 2013 року
За минулу добу (1 грудня 2013 року) на 24:00 в «швидку допомогу», яка чергувала на Майдані, звернулося 165 учасників Євромайдана, травмованих в ході багатотисячної акції протесту, повідомляє Департамент охорони здоров'я КМДА.

З них до місцевих клінічних лікарень №12, 17 та в інші клініки госпіталізовано 109 чоловік. Близькі та рідні можуть дізнатися про стан госпіталізованих за телефоном гарячої лінії: 15-03.

Наразі учасники акції на підтримку євроінтеграції оточили будівлю уряду і Нацбанк. Тут же щільним кільцем розташувалися і правоохоронні органи. У Маріїнському парку чергують загони міліції.

Нагадаємо, 30 листопада о 4:00 ранку бійці «Беркута» із застосуванням насильства стали розганяти учасників мирної акції протесту на Майдані Незалежності. Постраждали десятки людей, серед них і випадкові перехожі. Криваві дії правоохоронців сколихнули громадськість. Наступного дня, 1 грудня, в центрі Києва зібралося близько мільйона людей, щоб засудити силовий розгін студентів і підтримати громадянську позицію української молоді та інших сил українського суспільства в курсі на європейську інтеграцію.
Підписатися:

Коментарі